Autosedačka CYBEX Gold Aton M i-Size 2020 River Blue

4 890 

Autosedačka CYBEX Gold Aton M i-Size 2020 River Blue zboží dodává CYBEX , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Autosedačka CYBEX Gold Aton M i-Size 2020 River Blue aktuálně zrovna za 4 890 Kč

Katalogové číslo: 1077 Kategorie: ,
Výrobce:CYBEX

Popis produktu

Výběr autosedačky není dobré podcenit. Pokud chcete pro své miminko skutečně bezpečnou autosedačku, vsaďte na Cybex Aton. Moderní vajíčko je určené pro děti od narození přibližně do jednoho roku. Můžete si vybrat z pestré škály barevných variací podle svých preferencí. Autosedačka je mimořádně bezpečná. Díky speciálnímu systému dítě ochrání před nárazem. Pohodlí vašemu miminku zajistí například nastavitelná opěrka hlavy i velká sluneční stříška, která jej ochrání před sluncem. Měkce polstrované bezpečnostní pásy dítě netlačí. Pro novorozené děti je určena měkčená vložka. Vajíčko Cybex Aton se stane spolehlivým společníkem na cesty s vaším mrňkouskem a vy budete mít jistotu, že jste pro bezpečí svého miminka udělali maximum.

Další vlastnosti: Barva Modrá. Isofix Ne. Název barvy River Blue. Příslušenství Autosedačka. Vhodné pro 0–13 kg. . . . . . .